Foldio Türkiye


Paylaş

Foldio, dünyanın dört bir yanındaki ürün fotoğrafçıların en güvendiği markadır. En son teknolojiyi ürünlerine uygulayarak yenilikçi ve ödün vermez kalite bağlılığıyla kategorisinde dünya lideridir. ABD California tasarımlı Foldio markası ürünlerini Güney Kore’de üretmektedir. En uygun fiyat ve ödeme koşulları ile Türkiye Resmi Distribütörü yetkili satıcısı Foldio Türkiye Online satış mağazamız www.foldioturkiye.com ‘dan satın alabilirsiniz. Foldio ürünleri 2 yıl resmi distribütör garantimiz altındadır.

Ürün çekiminde devrim yaratan foldio2 ışıklı ürün çekim çadırı akıllı fotoğraf stüdyo ürünümüze yeni geliştirilen foldio360 smart turntable 360 derece ürün çekimi akıllı online pikap eklendi. Foldio2 IOS uygulamalı akıllı stüdyo güçlü ve çok özel çift ledli ışık yapısı, 4 farklı renk sonsuz silinebilir fon taşınabilir katlanabilir her an yanınızda oluşuyla sınıfında dünya lideridir.
Foldio360 IOS ve android uygulamalı smart turntable tek tuşla 60sn. de ürünlerinizin 360 derece görsellerini oluşturmaktadır. Foldio360 uygulamanın size sunduğu .jpg, .gif, .mp4, .html uzantılı görsellerinizle kendinizi rakiplerinizden ayırın. Foldio360 kendi server desteği ile sınırsız ürün yükleme desteği vermektedir.(spinzam.com)

Foldio Türkiye ana distrübütorü olarak tüm foldio ürünlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Foldio Ürünleri

 

Stüdyo set (foldio2+foldio360) ile çekilmiş bazı ürün görselleri için bu yazıya tıklayınız.

abone

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.